“Úgy látszik, hogy az élet egyikünk számára sem könnyű.
De az embernek legyen kitartása és önbizalma!”
/Madame Curie/

Diákjaink eredményei

SEP
29
Perczel Mór Rendészeti Verseny
Perczel Mór Rendészeti Verseny Iskolánk 4 fős csapata- Király Enikő, Juhász Antal, Forrai András, Varga Ákos- 8. helyezést ért el a Perczel Mór Rendészeti Emlékversenyen! (Emléklapok!)
MÁJ
13
Végh Szilvia sikere!
Végh Szilvia sikere! A Képességfejlesztő Levelező Matematika Versenyen Végh Szilvia -110 résztvevő közül- az 5. helyezést érte el! (Eredmények!) 
ÁPR
25
Katona Mária sikere!
Katona Mária sikere! Katona Mária 2. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Leseratte német verseny döntőjében! (Oklevél!) 
ÁPR
5
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei Forrai András 19., György Richárd 32., Striz Dorina 36., Német Daniella 37. helyezést ért el a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei összesítésében! (További eredmények!) 
MÁR
22
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk csapata 5. helyezést ért el a Gazdász-kupa teremlabdarúgó tornán! (Oklevél!)
MÁR
8
Sajtótörténeti vetélkedő
Sajtótörténeti vetélkedő Biró Kristóf, Varga Ákos 1. , Vál Gergő, Juhász Antal 2. , Szász Dániel, Deli Dusán Antal 3. helyezést ért el a  Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Sajtótörténeti vetélkedőn! (Oklevelek!) 
MÁR
8
Arany János Rajzverseny
Arany János Rajzverseny Bozsa Nur Vivien 3. helyezett, Deli Dusán Antal különdíjas lett az Arany János Rajzverseny középiskolás kategóriájában! (Eredmények!)
FEB
16
Bálint-napi szavalóverseny
Bálint-napi szavalóverseny A Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Bálint-napi szavalóversenyen Biró Kristóf 2. helyezést ért el! (Oklevél!) 
JAN
22
A Magyar Kultúra Napja - vetélkedő
A Magyar Kultúra Napja - vetélkedő A Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett városi vetélkedőn Katona Mária, Biró Kristóf első, Nyul Kinga, Végh Szilvia második, Juhász Antal, Vál Gergő harmadik helyezést ért el! (Képek!)  (Oklevelek!)   
JAN
18
Wass Albert rajzpályázat!
Wass Albert rajzpályázat! Pali Máté 9. osztályos tanulónk különdíjas lett a Wass Albert rajzpályázat középiskolás kategóriájában! (Képek!) (További képek!) 
NOV
13
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk csapata 3. helyezést ért el a Perczel Kupa elnevezésű teremlabdarúgótornán! (Oklevél!) 
NOV
11
A Magyar Tudomány Napja
A Magyar Tudomány Napja Végh Szilvia és Varga Ákos , iskolánk 11. osztályos tanulóiból álló csapata második helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által a Magyar Tudomány Napja alkalmából szervezett vetélkedőn!  (Oklevelek!) 
ÁPR
17
Leseratte német vetélkedő
Leseratte német vetélkedő Bosnyák Krisztián 1., Biró Kristóf 2., Horák Benjámin 4., Végh Szilvia 5. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett vetélkedőn! (Oklevelek!) 
ÁPR
13
Szó-kincs 2015
Szó-kincs 2015 Szabó Dárió 12. osztályos tanulónk versével nyert az Aposztróf Kiadó Szó-kincs 2015 irodalmi pályázatán, melyet a rendezvény zsűrije beválogatott a később megjelenő antológiába! 
ÁPR
1
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei Bosnyák Krisztián 25., Német Enikő 29., Szőts Dzsenifer 30. helyezést ért el a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei összesítésében! (További eredmények!) 
MÁR
10
Horák Benjámin sikere
Horák Benjámin sikere Horák Benjámin 13. helyen végzett az Úszó Diákolimpia országos döntőjén 100 m-es hátúszásban! (Eredmények!)
MÁR
5
Savaria történelem verseny
Savaria történelem verseny Varga Ákos 10. osztályos tanulónk 8. helyen végzett a Savaria történelem verseny megyei fordulójában. (Eredmények!)   
FEB
12
Bálint-napi szavalóverseny
Bálint-napi szavalóverseny A Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Bálint-napi szavalóversenyen Biró Kristóf III. helyezést ért el, Csemez Bettina pedig különdíjban részesült. (Oklevél!) 
JAN
12
Vass Albert rajzpályázat
Vass Albert rajzpályázat Borbáth Nikolett 12. osztályos tanulónk különdíjas lett a Vass Albert rajzpályázat középiskolás kategóriájában! (Képek!)
NOV
20
Úszás Diákolimpia - megyei döntő
Úszás Diákolimpia - megyei döntő Horák Benjámin első helyezést ért el az Úszás Diákolimpia megyei döntőjében, igy bejutott az országos döntőbe! (Eredmények!) (Képek!) 
NOV
12
A Magyar Tudomány Napja
A Magyar Tudomány Napja Joós Ákos, Biró Kristóf és  Varga Ákos, iskolánk 10. osztályos tanulókból álló csapata első helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által a Magyar Tudomány Napja alkalmából szervezett vetélkedőn! (Oklevelek!) (Kép!) (Káp!) 
NOV
12
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk csapata 5. helyen végzett a Labdarúgó diákolimpia V-VI. korcsoportjának selejtezőjében! (Képek!)
SEP
22
Bonyhád-Bátaszék futóverseny
Bonyhád-Bátaszék futóverseny Német Enikő, Péter Viktória és Szőts Dzsenifer 12. évfolyamos tanulóink 3 fős csapata 5. helyezést ért el a Bonyhád-Bátaszék futóversenyen! (Eredmények!) 
MÁJ
21
Ferencz Vivien Fanny sikere
Ferencz Vivien Fanny sikere Ferencz Vivien Fanny 9. osztályos tanulónk a tardoskeddi rajzversenyen 1. helyezést ért el!
ÁPR
14
Bogos Emőke sikere!
Bogos Emőke sikere!   A Sebestyén Ádám Bukovinai Székely Mesemondó Verseny döntőjében Bogos Emőke 10. osztályos tanulónk 3. helyezést ért el! (Tolnai Népújság írása!) (Oklevél!) (T  
ÁPR
7
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei Bosnyák Krisztián 16., Rudics Nóra 17., Győrfi Ákos 18. helyezést ért el a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei összesítésében! (További eredmények!) 
MÁR
24
Szép Magyar Beszéd
Szép Magyar Beszéd Biró Kristóf 9. osztályos tanulónk 5. helyen végzett kategóriájában a Szép Magyar Beszéd verseny megyei fordulójában! (Eredmények!) 
MÁR
7
Savaria történelem verseny
Savaria történelem verseny A Savaria történelem verseny megyei döntőjében Varga Ákos 8., Bánkuti Viktor 7., Csemez Bettina 9. helyezést ért el!  
MÁR
5
Történelem verseny
Történelem verseny Iskolánk két csapata 8. és 10. helyen végzett a II. Géza Gimnázium által szervezett történelem-művelődéstörténeti versenyen!
MÁR
4
Arany János Rajzverseny
Arany János Rajzverseny Borbáth Nikolett 2. helyezett, László Bianka 3. helyezett, Német Enikő különdíjas lett  az Arany János Rajzversenyen! (Eredmények!)
<<<<<< | 1 - 30 | 31 - 60 | 61 - 90 | 91 - 120 | 121 - 150 | 151 - 161 | >>>>>>