“Úgy látszik, hogy az élet egyikünk számára sem könnyű.
De az embernek legyen kitartása és önbizalma!”
/Madame Curie/

Diákjaink eredményei

JAN
23
A Magyar Kultúra Napja
A Magyar Kultúra Napja A Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett városi vetélkedőn Katona Mária, Biró Kristóf első, Végh Szilvia, Varga Ákos második, Rákóczi Bettina, Striz Dorina harmadik helyezést ért el! (Oklevelek!)
DEC
21
Kozári Tamara eredménye
Kozári Tamara eredménye Kozári Tamara aszaliteniszező, a Novi Sadon megrendezett Újévi Tibhard Kupán harmadik helyezést ért el! (Oklevél!)
DEC
15
Emlékplakett Biró Barnabásnak
Emlékplakett Biró Barnabásnak Biró Barnabás 9. osztályos tanulónk, a 2015/2016-os tanévben úszásban elért diákolimpiai eredményéért, a Tolna Megyei Diáksport Tanács emlékplakettjét vehette át! (Tolnai Népújság!)
DEC
9
Sportolóink kitüntetése
Sportolóink kitüntetése Kozári Tamara (asztalitenisz) és Fábián Csongor (szabadidős kerékpáros) 9. osztályos tanulók a tavalyi évben elért sportteljesítményükért Szekszárd büszkeségei díjat kaptak. Az Arany Gimnázium is büszke rájuk! (Tolnai Népújság!) (Emléklap!)
DEC
9
Nagy Mercédesz, Rákóczi Bettina és Striz Dorina sikere
Nagy Mercédesz, Rákóczi Bettina és Striz Dorina sikere Iskolánk csapata 2. helyezést ért el az "Ökogazdálkodás, helyi termékek" témájú Megyei Környezetvédelmi Vetélkedőn! (Oklevelek!)
NOV
18
Biró Barnabás sikere
Biró Barnabás sikere Biró Barnabás az úszás diákolimpia megyei döntőjében 100 m-es gyorsúszásban 2., 100 m-es hátúszásban 1. helyezést ért el! (Eredmények!) 
NOV
17
Kozári Tamara sikere
Kozári Tamara sikere Kozári Tamara asztaliteniszben a Mészáros Tibor ranglistaversenyen 2., a Vörsas Kupa országos ifjúsági ranglistaversenyen 3. helyezést ért el!
NOV
15
A Magyar Tudomány Napja
A Magyar Tudomány Napja Végh Szilvia és Varga Ákos 1., Vál Gergő és Juhász Antal 4. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett vetélkedőn! (Oklevelek!) (Képek!)
NOV
11
Kispályás labdarúgó diákolimpia
Kispályás labdarúgó diákolimpia A  Kispályás labdarúgó diákolimpia selejtezőjében intézményünk csapata 2. helyen végzett!
NOV
10
Teremlabdarúgás!
Teremlabdarúgás! Iskolánk csapata 5. helyezést ért el a Perczel Kupa elnevezésű labdarúgótornán! (Oklevél!)
OCT
9
Fábián Csongor újabb sikere
Fábián Csongor újabb sikere Fábián Csongor első helyezést ért el a Riczu Imre Emlékversenyen ! (Képek!) 
OCT
4
Fábián Csongor sikere!
Fábián Csongor sikere! Fábián Csongor a Tour de Pécs kerékpárverseny ifjúsági fiúk kategóriában 1. helyezést ért el! (Oklevéleredmények!) (Képek!)
SEP
29
Perczel Mór Rendészeti Verseny
Perczel Mór Rendészeti Verseny Iskolánk 4 fős csapata- Király Enikő, Juhász Antal, Forrai András, Varga Ákos- 8. helyezést ért el a Perczel Mór Rendészeti Emlékversenyen! (Emléklapok!)
MÁJ
13
Végh Szilvia sikere!
Végh Szilvia sikere! A Képességfejlesztő Levelező Matematika Versenyen Végh Szilvia -110 résztvevő közül- az 5. helyezést érte el! (Eredmények!) 
ÁPR
25
Katona Mária sikere!
Katona Mária sikere! Katona Mária 2. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Leseratte német verseny döntőjében! (Oklevél!) 
ÁPR
5
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei Forrai András 19., György Richárd 32., Striz Dorina 36., Német Daniella 37. helyezést ért el a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei összesítésében! (További eredmények!) 
MÁR
22
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk csapata 5. helyezést ért el a Gazdász-kupa teremlabdarúgó tornán! (Oklevél!)
MÁR
8
Sajtótörténeti vetélkedő
Sajtótörténeti vetélkedő Biró Kristóf, Varga Ákos 1. , Vál Gergő, Juhász Antal 2. , Szász Dániel, Deli Dusán Antal 3. helyezést ért el a  Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Sajtótörténeti vetélkedőn! (Oklevelek!) 
MÁR
8
Arany János Rajzverseny
Arany János Rajzverseny Bozsa Nur Vivien 3. helyezett, Deli Dusán Antal különdíjas lett az Arany János Rajzverseny középiskolás kategóriájában! (Eredmények!)
FEB
16
Bálint-napi szavalóverseny
Bálint-napi szavalóverseny A Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Bálint-napi szavalóversenyen Biró Kristóf 2. helyezést ért el! (Oklevél!) 
JAN
22
A Magyar Kultúra Napja - vetélkedő
A Magyar Kultúra Napja - vetélkedő A Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett városi vetélkedőn Katona Mária, Biró Kristóf első, Nyul Kinga, Végh Szilvia második, Juhász Antal, Vál Gergő harmadik helyezést ért el! (Képek!)  (Oklevelek!)   
JAN
18
Wass Albert rajzpályázat!
Wass Albert rajzpályázat! Pali Máté 9. osztályos tanulónk különdíjas lett a Wass Albert rajzpályázat középiskolás kategóriájában! (Képek!) (További képek!) 
NOV
13
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk csapata 3. helyezést ért el a Perczel Kupa elnevezésű teremlabdarúgótornán! (Oklevél!) 
NOV
11
A Magyar Tudomány Napja
A Magyar Tudomány Napja Végh Szilvia és Varga Ákos , iskolánk 11. osztályos tanulóiból álló csapata második helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által a Magyar Tudomány Napja alkalmából szervezett vetélkedőn!  (Oklevelek!) 
ÁPR
17
Leseratte német vetélkedő
Leseratte német vetélkedő Bosnyák Krisztián 1., Biró Kristóf 2., Horák Benjámin 4., Végh Szilvia 5. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett vetélkedőn! (Oklevelek!) 
ÁPR
13
Szó-kincs 2015
Szó-kincs 2015 Szabó Dárió 12. osztályos tanulónk versével nyert az Aposztróf Kiadó Szó-kincs 2015 irodalmi pályázatán, melyet a rendezvény zsűrije beválogatott a később megjelenő antológiába! 
ÁPR
1
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei Bosnyák Krisztián 25., Német Enikő 29., Szőts Dzsenifer 30. helyezést ért el a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei összesítésében! (További eredmények!) 
MÁR
10
Horák Benjámin sikere
Horák Benjámin sikere Horák Benjámin 13. helyen végzett az Úszó Diákolimpia országos döntőjén 100 m-es hátúszásban! (Eredmények!)
MÁR
5
Savaria történelem verseny
Savaria történelem verseny Varga Ákos 10. osztályos tanulónk 8. helyen végzett a Savaria történelem verseny megyei fordulójában. (Eredmények!)   
FEB
12
Bálint-napi szavalóverseny
Bálint-napi szavalóverseny A Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Bálint-napi szavalóversenyen Biró Kristóf III. helyezést ért el, Csemez Bettina pedig különdíjban részesült. (Oklevél!) 
<<<<<< | 1 - 30 | 31 - 60 | 61 - 90 | 91 - 120 | 121 - 150 | 151 - 173 | >>>>>>