“Úgy látszik, hogy az élet egyikünk számára sem könnyű.
De az embernek legyen kitartása és önbizalma!”
/Madame Curie/

Diákjaink eredményei

JAN
12
Vass Albert rajzpályázat
Vass Albert rajzpályázat Borbáth Nikolett 12. osztályos tanulónk különdíjas lett a Vass Albert rajzpályázat középiskolás kategóriájában! (Képek!)
NOV
20
Úszás Diákolimpia - megyei döntő
Úszás Diákolimpia - megyei döntő Horák Benjámin első helyezést ért el az Úszás Diákolimpia megyei döntőjében, igy bejutott az országos döntőbe! (Eredmények!) (Képek!) 
NOV
12
A Magyar Tudomány Napja
A Magyar Tudomány Napja Joós Ákos, Biró Kristóf és  Varga Ákos, iskolánk 10. osztályos tanulókból álló csapata első helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által a Magyar Tudomány Napja alkalmából szervezett vetélkedőn! (Oklevelek!) (Kép!) (Káp!) 
NOV
12
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk csapata 5. helyen végzett a Labdarúgó diákolimpia V-VI. korcsoportjának selejtezőjében! (Képek!)
SEP
22
Bonyhád-Bátaszék futóverseny
Bonyhád-Bátaszék futóverseny Német Enikő, Péter Viktória és Szőts Dzsenifer 12. évfolyamos tanulóink 3 fős csapata 5. helyezést ért el a Bonyhád-Bátaszék futóversenyen! (Eredmények!) 
MÁJ
21
Ferencz Vivien Fanny sikere
Ferencz Vivien Fanny sikere Ferencz Vivien Fanny 9. osztályos tanulónk a tardoskeddi rajzversenyen 1. helyezést ért el!
ÁPR
14
Bogos Emőke sikere!
Bogos Emőke sikere!   A Sebestyén Ádám Bukovinai Székely Mesemondó Verseny döntőjében Bogos Emőke 10. osztályos tanulónk 3. helyezést ért el! (Tolnai Népújság írása!) (Oklevél!) (T  
ÁPR
7
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei Bosnyák Krisztián 16., Rudics Nóra 17., Győrfi Ákos 18. helyezést ért el a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei összesítésében! (További eredmények!) 
MÁR
24
Szép Magyar Beszéd
Szép Magyar Beszéd Biró Kristóf 9. osztályos tanulónk 5. helyen végzett kategóriájában a Szép Magyar Beszéd verseny megyei fordulójában! (Eredmények!) 
MÁR
7
Savaria történelem verseny
Savaria történelem verseny A Savaria történelem verseny megyei döntőjében Varga Ákos 8., Bánkuti Viktor 7., Csemez Bettina 9. helyezést ért el!  
MÁR
5
Történelem verseny
Történelem verseny Iskolánk két csapata 8. és 10. helyen végzett a II. Géza Gimnázium által szervezett történelem-művelődéstörténeti versenyen!
MÁR
4
Arany János Rajzverseny
Arany János Rajzverseny Borbáth Nikolett 2. helyezett, László Bianka 3. helyezett, Német Enikő különdíjas lett  az Arany János Rajzversenyen! (Eredmények!)
MÁR
4
Horák Benjámin sikere
Horák Benjámin sikere Horák Benjámin 10. helyen végzett az Úszó Diákolimpia országos döntőjén 100 m-es hátúszásban! (Eredmények!)
FEB
27
Irinyi János Kémiaverseny
Irinyi János Kémiaverseny Varga Ákos 9. osztályos tanuló 17. helyen végzett az Irinyi János Kémiaverseny megyei rangsorában! 
FEB
12
Savaria történelem verseny
Savaria történelem verseny Varga Ákos, Csemez Bettina és Bánkuti Viktor bejutott a Savaria országos történelem verseny megyei döntőjébe. (Korábbi évek feladatai!) 
JAN
30
Implom József Helyesírási Verseny
Implom József Helyesírási Verseny Bosnyák Krisztián 6. helyen végzett az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei döntőjében! (Eredmények!) 
JAN
28
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Iskolánk csapata (Jónás Viktória, Rudics Nóra, Szőts Dzsenifer) bejutott a Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntőjébe! 
JAN
14
Vass Albert rajzpályázat
Vass Albert rajzpályázat Ferencz Vivien Fanny 2. helyezést ért el a Vass Albert rajzpályázat középiskolás kategóriájában! (Képek!)(Oklevél!)Képek!) 
NOV
27
Szólj költemény!
Szólj költemény! Fehér Eszter 9. osztályos tanulónk eredményesen szerepelt a Vörösmarty Mihály emlékére rendezett megyei szavalóversenyen! (Oklevél, fénykép!) 
NOV
26
Gárdonyi Géza vetélkedő
Gárdonyi Géza vetélkedő 9-11. osztályos tanulóink sikeresen szerepeltek a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Gárdonyi Géza vetélkedőn! (Oklevelek!) 
NOV
22
Úszás Diákolimpia - megyei döntő
Úszás Diákolimpia - megyei döntő Horák Benjámin új egyéni csúccsal egy első és egy második helyezést ért el az Úszás Diákolimpia megyei döntőjében, így bejutott az országos döntőbe! (Eredmények!) (Képek!) 
NOV
15
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk csapata 3. helyezést ért el a Perczel Kupa elnevezésű teremlabdarúgó-tornán! (Oklevél!) 
OCT
16
Kiss Brigitta sikere!
Kiss Brigitta sikere! Kiss Brigitta 10. osztályos tanulónk jutalomban részesült a Solymár Imre Városi Könyvtár által kiírt rajzpályázaton elért erdményéért! (Oklevél!) 
SEP
25
Végzett diákjaink életpályája
Végzett diákjaink életpályája Az idei évben végzett diákjaink érettségi eredményei és további életpályájuk!
SEP
9
Birk Marcell eredménye!
Birk Marcell eredménye! Birk Marcell 12. osztályos tanulónk 7. helyezést ért el a II. Szekszárdi Atlétikai Fesztiválon! (Eredmények!) (Képek!) 
SEP
2
Strandlabdarúgás
Strandlabdarúgás Schleinig Máté és Loósz Róbert - a Bonyhád BFC U19-es csapatának tagjai- aranyérmet szereztek strandlabdarúgásban. (Eredmények!) 
AUG
26
Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny
Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny Ferger Annamária 10. helyen végzett, Ferger Ivett pedig 13. lett a Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny országos összesítésében! (Eredmények!) 
AUG
26
Balaton-Átúszás
Balaton-Átúszás Horák Benjámin 11. osztályos tanulónk is részt vett a 2013. évi Balaton-Átúszáson. (Összefoglaló!) (Oklevél!) 
AUG
26
Birk Marcell eredménye!
Birk Marcell eredménye! Birk Marcell 5. és 13. helyezést ért el a Junior Országos Egyéni Bajnokságon. (Eredmények!) 
JÚN
27
Atlétikai siker!
Atlétikai siker! Birk Marcell három ezüstérmet szerzett korcsoportjában Baranya megye bajnokságán. (Eredmények!)
<<<<<< | 1 - 30 | 31 - 60 | 61 - 90 | 91 - 120 | 121 - 150 | 151 - 173 | >>>>>>