Diákjaink eredményei

MÁR
4
Horák Benjámin sikere
Horák Benjámin sikere Horák Benjámin 10. helyen végzett az Úszó Diákolimpia országos döntőjén 100 m-es hátúszásban! (Eredmények!)
FEB
27
Irinyi János Kémiaverseny
Irinyi János Kémiaverseny Varga Ákos 9. osztályos tanuló 17. helyen végzett az Irinyi János Kémiaverseny megyei rangsorában!
FEB
12
Savaria történelem verseny
Savaria történelem verseny Varga Ákos, Csemez Bettina és Bánkuti Viktor bejutott a Savaria országos történelem verseny megyei döntőjébe. (Korábbi évek feladatai!)
JAN
30
Implom József Helyesírási Verseny
Implom József Helyesírási Verseny Bosnyák Krisztián 6. helyen végzett az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei döntőjében! (Eredmények!)
JAN
28
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Iskolánk csapata (Jónás Viktória, Rudics Nóra, Szőts Dzsenifer) bejutott a Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntőjébe!
JAN
14
Vass Albert rajzpályázat
Vass Albert rajzpályázat Ferencz Vivien Fanny 2. helyezést ért el a Vass Albert rajzpályázat középiskolás kategóriájában! (Képek!)(Oklevél!)Képek!)
NOV
27
Szólj költemény!
Szólj költemény! Fehér Eszter 9. osztályos tanulónk eredményesen szerepelt a Vörösmarty Mihály emlékére rendezett megyei szavalóversenyen! (Oklevél, fénykép!)
NOV
26
Gárdonyi Géza vetélkedő
Gárdonyi Géza vetélkedő 9-11. osztályos tanulóink sikeresen szerepeltek a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Gárdonyi Géza vetélkedőn! (Oklevelek!)
NOV
22
Úszás Diákolimpia - megyei döntő
Úszás Diákolimpia - megyei döntő Horák Benjámin új egyéni csúccsal egy első és egy második helyezést ért el az Úszás Diákolimpia megyei döntőjében, így bejutott az országos döntőbe! (Eredmények!) (Képek!)
NOV
15
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk csapata 3. helyezést ért el a Perczel Kupa elnevezésű teremlabdarúgó-tornán! (Oklevél!)
OCT
16
Kiss Brigitta sikere!
Kiss Brigitta sikere! Kiss Brigitta 10. osztályos tanulónk jutalomban részesült a Solymár Imre Városi Könyvtár által kiírt rajzpályázaton elért erdményéért! (Oklevél!)
SEP
25
Végzett diákjaink életpályája
Végzett diákjaink életpályája Az idei évben végzett diákjaink érettségi eredményei és további életpályájuk!
SEP
9
Birk Marcell eredménye!
Birk Marcell eredménye! Birk Marcell 12. osztályos tanulónk 7. helyezést ért el a II. Szekszárdi Atlétikai Fesztiválon! (Eredmények!) (Képek!)
SEP
2
Strandlabdarúgás
Strandlabdarúgás Schleinig Máté és Loósz Róbert - a Bonyhád BFC U19-es csapatának tagjai- aranyérmet szereztek strandlabdarúgásban. (Eredmények!)
AUG
26
Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny
Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny Ferger Annamária 10. helyen végzett, Ferger Ivett pedig 13. lett a Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny országos összesítésében! (Eredmények!)
AUG
26
Balaton-Átúszás
Balaton-Átúszás Horák Benjámin 11. osztályos tanulónk is részt vett a 2013. évi Balaton-Átúszáson. (Összefoglaló!) (Oklevél!)
AUG
26
Birk Marcell eredménye! Birk Marcell 5. és 13. helyezést ért el a Junior Országos Egyéni Bajnokságon. (Eredmények!)
JÚN
27
Atlétikai siker!
Atlétikai siker! Birk Marcell három ezüstérmet szerzett korcsoportjában Baranya megye bajnokságán. (Eredmények!)
JÚN
7
Hammer Viktória sikere
Hammer Viktória sikere Hammer Viktória 10. osztályos tanulónk a tardoskeddi rajzverseny fotó kategóriájában 2. helyezést ért el!
JÚN
5
Birk Marcell újabb sikere
Birk Marcell újabb sikere Birk Marcell 17. és 19. helyezést ért el az Atlétikai Diákolimpia országos döntőjében! (Eredmények!)
MÁJ
29
Horák Benjámin sikere Horák Benjámin 10. osztályos tanulónk, a III. Tanévzáró Úszóversenyen 100 m-es hátúszásban 1. helyezést ért el, 100 m-es gyorsúszásban 5. helyen végzett! (Eredmények)
MÁJ
28
Atlétikai siker
Atlétikai siker Birk Marcell egy 1. és egy 2. helyezést szerzett a Tolna megyei nyílt ranglista versenyen! (Eredmények!)
MÁJ
14
Sikeres nyelvvizsga!
Sikeres nyelvvizsga! Jáhn Bálint 12. osztályos tanulónk angol középfokú nyelvvizsgát tett, amelyet iskolánkban második nyelvként tanult!
MÁJ
2
Atlétikai siker! Birk Marcell két versenyszámban is 2. helyen végzett a megyei minősítő és ranglista versenyen! (Eredmények!)
ÁPR
29
Atlétika Diákolimpia
Atlétika Diákolimpia Birk Marcell egy aranyérmet és két ezüstérmet szerzett az Atlétika Diákolimpia megyei döntőjében! (Eredmények!) (Képek!)
ÁPR
24
Föld Napja
Föld Napja Péter Viktória és Szőts Dzsenifer 3. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által a "Föld Napja" alkalmából szervezett vetélkedőn! (Oklevél)
ÁPR
24
Jókai Kupa
Jókai Kupa Iskolánk csapata 4. helyezést ért el a Jókai Kupa teremlabdarúgó tornán! (Oklevél)
ÁPR
12
Birk Marcell eredménye! Birk Marcell 13. helyen végzett a Mezei Diákolimpia megyei döntőjében! (Képek!)
ÁPR
9
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei Bosnyák Krisztián 22., Rédai Illés 26. lett a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei összesítésében! (További eredmények!)
MÁR
15
Völgység Talentuma
Völgység Talentuma Petz Éva 12. évfolyamos tanuló "Völgység Talentuma" elismerő díjban részesült a városi ünnepségen! (A díjat távollétében Boda István igazgatóhelyettes vette át.) (Részletek!) (Képek!)(TolnatájTV-7:50!)