Diákjaink eredményei

MÁR
14
Kőrösi Csoma Sándor Földrajzverseny!
Kőrösi Csoma Sándor Földrajzverseny! Bosnyák Krisztián 14. helyezést ért el a nemzetközi földrajzverseny döntőjében! (Eredmények!)
MÁR
13
Curie kémia emlékverseny
Curie kémia emlékverseny A Curie kémia emlékverseny területi döntőjén készült képek itt megtekinthetők. A versenyen Rudics Nóra 10. osztályos tanulónk is részt vett! (Oklevél!)
MÁR
6
Bontakozó Tehetségért Alapítvány elismerése
Bontakozó Tehetségért Alapítvány elismerése Az idei tanévben Németh Balázs pályázatát ítélte legjobbnak a Bontakozó Tehetségért Alapítvány kuratóriuma! (Tolnai Népújság írása!)
MÁR
3
Arany János Rajzverseny
Arany János Rajzverseny Borbáth Nikolett 1. helyen végzett, Kiesz Daniella pedig 3. lett az Arany János Rajzversenyen! (Eredmények!)
MÁR
3
Horák Benjámin sikere
Horák Benjámin sikere Horák Benjámin 11. helyen végzett az Úszó Diákolimpia országos döntőjében! (Eredmények!)
MÁR
3
Atlétikai siker
Atlétikai siker Birk Marcell 16. helyen végzett  versenyszámában az Ifjúsági és Junior Fedett Pályás Országos Bajnokságon! (Eredmények!)
FEB
26
Curie kémia emlékverseny Rudics Nóra 10. osztályos tanuló bejutott a Curie kémia emlékverseny területi döntőjébe! (Eredmények!)
FEB
20
Történelem verseny
Történelem verseny Iskolánk 10. évfolyamos csapata 4. helyen végzett, a 12. évfolyamos csapat pedig 8. lett a II. Géza Gimnázium által szervezett történelem-művelődéstörténeti versenyen! (Képek!)
FEB
20
Varga Renáta és Bosnyák Krisztián sikere!
Varga Renáta és Bosnyák Krisztián sikere! Varga Renáta 12. osztályos tanulónk az Angol Nyelvi és Országismereti Versenyen országos 5., Bosnyák Krisztián 10. osztályos tanulónk a Német Nyelvi és Országismereti Versenyen országos 9. helyezést ért el! (Oklevelek)
FEB
15
Szavalóink sikere
Szavalóink sikere Borbáth Nikolett 10. osztályos tanuló 1. helyezést, Bogos Emőke 9. osztályos tanuló 2. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett szavalóversenyen! (Oklevelek!)
FEB
4
Tolna Megyei Fedett Pályás Atlétika Bajnokság
Tolna Megyei Fedett Pályás Atlétika Bajnokság Birk Marcell 3. helyen végzett  a Tolna Megyei Fedett Pályás  Atlétika Bajnokságon! (Eredmények!)
JAN
30
Bosnyák Krisztián sikere
Bosnyák Krisztián sikere Bosnyák Krisztián 10. osztályos tanuló bejutott a Kőrösi Csoma Sándor Nemzetközi Földrajzverseny döntőjébe! (Eredmények!)
JAN
28
Budapest-bajnokság
Budapest-bajnokság Birk Marcell 19. helyen végzett  400 m síkfutásban a Budapest-bajnokságon! (Eredmények!)
JAN
25
Petz Éva sikere
Petz Éva sikere Petz Éva oklevelet kapott a 100. éve született Kálnoky László emlékére meghirdetett Műfordítói Pályázaton elért eredményes szerepléséért! (Oklevél!)
JAN
21
Angol-Német Nyelvi és Országismereti Verseny
Angol-Német Nyelvi és Országismereti Verseny Tanulóink szépen szerepeltek az Angol-Német Nyelvi és Országismereti Verseny megyei összesítésében! Diákjaink eredményei:  német 2. Bosnyák Krisztián 10. Ladányi Tünde  angol  1. György András, Szőts Dzsenifer 2. Csimma Bence, Fenyvesi Péter 4. Szentes Alexandra, Rudics Nóra 8.  Jónás Viktória 10. Hopp Alexandra! Bosnyák Krisztián az országos rangsorban 12. helyen végzett. (Bővebben!)
JAN
21
A NAGY MESE
A NAGY MESE Csemez Bettina 9. osztályos tanuló az MTVA és a Kossuth Rádió NAGY MESE-PÁLYÁZAT-án A fekete sárkány című meséjével 2000 pályázó közül a  legjobb 77 közé jutott! (Oklevél)
JAN
21
Felkészülési verseny
Felkészülési verseny Birk Marcell 1. helyen végzett, Bíró Viktor pedig 3. lett az AC Bonyhád által szervezett felkészülési versenyen! (Eredmények!)
JAN
13
Wass Albert rajzpályázat
Wass Albert rajzpályázat Péter Viktória 1. helyen végzett, Kiss Brigitta 3. lett, Szécsi Vivien pedig különdíjat kapott a Wass Albert rajzpályázaton! (Képek) (Oklevelek!)
DEC
19
Német Daniella sikere!
Német Daniella sikere! Német Daniella 10. osztályos tanuló 2. helyezést ért el a Völgység Derby 20 km-es távlovagló versenyen!
DEC
13
Európai Uniós vetélkedő
Európai Uniós vetélkedő Ladányi Tünde 12. osztályos tanuló 1. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár és a Tolna Megyei EIP által szervezett játékos Európai Uniós vetélkedőn! (Oklevél!) (Bővebben!)
DEC
1
TEREMLABDARÚGÁS!
TEREMLABDARÚGÁS! Iskolánk futballistái  5. helyen végeztek a Perczel-kupa elnevezésű teremlabdarúgó-tornán.
NOV
22
Úszás Diákolimpia - megyei döntő
Úszás Diákolimpia - megyei döntő Horák Benjámin 1. helyen végzett az Úszás Diákolimpia megyei döntőjében, így bejutott az országos döntőbe! Jónás Viktória szoros küzdelemben a 2. helyen ért célba! (Eredmények!) (Képek!)
NOV
8
Teremlabdarúgó diákolimpia
Teremlabdarúgó diákolimpia Iskolánk csapata 5. helyen végzett a Teremlabdarúgó diákolimpia területi selejtezőjében! (Képek)
OCT
25
Birk Marcell eredménye
Birk Marcell eredménye Birk Marcell 22. helyen végzett az V. Baron von Twickel Mezeifutó Versenysorozat hőgyészi állomásán! (Eredmények!)
OCT
18
V. Baron von Twickel Mezeifutó Versenysorozat
V. Baron von Twickel Mezeifutó Versenysorozat Birk Marcell 18. helyen végzett, Bíró Viktor pedig 21. lett az V.  Baron von Twickel Mezeifutó Versenysorozat bonyhádi állomásán! (Eredmények!)
OCT
10
Különdíj!
Különdíj! Bosnyák Krisztián különdíjat kapott a Völgységi Múzeum által szervezett "A Nagy Rajzolás" rajzverseny díjkiosztó ünnepségén. Az idei évben  kiemelt téma volt  „Az ezeregy éjszaka meséi”, amely a Perzsa kincsek – Zsolnay Miklós, Wosinsky Mór és Déri Frigyes magyar utazók és műgyűjtők kollekciójából kiállításhoz kapcsolódott.
OCT
8
Ferger Ivett sikere!
Ferger Ivett sikere! Ferger Ivett 1. helyen végzett a Solymár Imre Városi Könyvtár által meghirdetett pontgyűjtő versenyen. (A Tolnai Népújság írása!)
OCT
7
Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság
Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság Az AC Bonyhád színeiben versenyző Birk Marcell 6. helyezést ért el csapatával az Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság országos döntőjében! (Eredmények!)
SEP
25
Megyei 4. helyezés!
Megyei 4. helyezés! Iskolánk csapata 4. helyezést ért el távolugrás versenyszámban az Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság megyei döntőjében! (Eredmények!)
SEP
16
Tolna megye serdülő, ifjúsági és junior bajnoksága
Tolna megye serdülő, ifjúsági és junior bajnoksága Birk Marcell két versenyszámban is 1. helyen végzett a megyei serdülő, ifjúsági és junior atlétikai bajnokságon! (Eredmények!)