Diákjaink eredményei

SEP
6
Középiskolai pontrangsor!
Középiskolai pontrangsor! Gimnáziumunk 12. helyen végzett a diákolimpia versenyek megyei döntőiben szerzett pontszámok rangsorában! (Bővebben!)
SEP
3
I. Szekszárdi Atlétikai Fesztivál
I. Szekszárdi Atlétikai Fesztivál Birk Marcell 3. helyen végzett az I. Szekszárdi Atlétikai Fesztiválon! (Eredmények!)
JÚL
31
Magyarország 2012. évi utánpótlás országos bajnoksága
Magyarország 2012. évi utánpótlás országos bajnoksága Birk Marcell 4. helyen végzett előfutamában az Ifjúsági, Junior és U23-as atlétikai országos bajnokság döntőjében! (Részletek!)
JÚL
16
39. Paulínyi Jenő és 8. Főző János emlékverseny
39. Paulínyi Jenő és 8. Főző János emlékverseny Birk Marcell 17. helyen végzett a 39. Paulínyi János és 8. Főző János nemzetközi junior atlétikai emlékversenyen! (Eredmények!)
JÚL
13
Atlétikai siker!
Atlétikai siker! Birk Marcell két versenyszámban is 4. helyen végzett a Sportélmény Alapítvány által rendezett atlétikai versenyen! (Eredmények!)
JÚN
13
Német Enikő sikere
Német Enikő sikere Német Enikő meghívást kapott a Solymár Imre Városi Könyvtár által kiírt rajzpályázat díjkiosztó ünnepségére!
JÚN
13
Országos eredmények matematikából
Országos eredmények matematikából Tanulóink eredményesen szerepeltek a Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny országos összesítésében! Diákjaink helyezései: Ferger Annamária (11. évf.) - 5. helyezett, Bosnyák Krisztián (9. évf.) - 10. helyezett, Ferger Ivett (11. évf.) - 11. helyezett. Részletek!
JÚN
3
Birk Marcell újabb sikere
Birk Marcell újabb sikere Birk Marcell 14. helyen végzett az Atlétika Diákolimpia országos döntőjében! (Eredmények!)
MÁJ
27
V. Arak Kupa
V. Arak Kupa Birk Marcell 12. és 15. helyeken végzett az V. Arak Kupa atlétikai viadalon! (Eredmények!)
MÁJ
13
Országos váltóbajnokság
Országos váltóbajnokság Birk Marcell csapatával 5. helyezést ért el a 2012. évi országos váltóbajnokságon! (Eredmények!)
MÁJ
7
Birk Marcell sikere
Birk Marcell sikere Birk Marcell két bronzérmet szerzett Kaposvár város atlétikai bajnokságán! (Eredmények!)
ÁPR
29
Atlétikai siker
Atlétikai siker Birk Marcell 1. helyen végzett a megyei ranglistaversenyen! (Jegyzőkönyv!)
ÁPR
27
Atlétika Diákolimpia- megyei döntő
Atlétika Diákolimpia- megyei döntő Ladányi Tünde 3. helyezést ért el 100 méteres síkfutásban az Atlétika Diákolimpia megyei döntőjében. Birk Marcell 100 és 200 méteren bronzérmes lett, a 400 méteres síkfutást pedig megnyerte, így bejutott az országos döntőbe! (Bővebben!)
ÁPR
26
Jókai Kupa 2012
Jókai Kupa 2012 Iskolánk csapata 5. helyen végzett a Jókai Kupa teremlabdarúgó tornán! (Képek!) (Oklevél!)
MÁR
29
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Bosnyák Krisztián 24. helyen végzett a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei összesítésében! (További eredmények!)
MÁR
25
Úszás Diákolimpia - országos döntő
Úszás Diákolimpia - országos döntő Jónás Viktória 9. helyen végzett, Horák Benjamin pedig 11. lett az Úszás Diákolimpia országos döntőjében! (Jegyzőkönyv!)
MÁR
9
Arany János rajzverseny
Arany János rajzverseny Borbáth Nikolett, Kiesz Tiffany és Szentes Alexandra díjazásban részesült az Arany János rajzversenyen elért eredményéért.
MÁR
5
Arany Kupa
Arany Kupa Iskolánk csapata IV. helyen végzett az Arany Kupa női teremlabdarúgó tornán! (Képek!) (Oklevél!)
MÁR
2
Bontakozó Tehetségért Alapítvány pályázata
Bontakozó Tehetségért Alapítvány pályázata A Bontakozó Tehetségért Alapítvány pályázatán díjazásban részesült Bosnyák Krisztián, Horák Benjámin, Jónás Viktória és Rudics Nóra! (Részletek!)
FEB
29
Országos kompetenciamérés
Országos kompetenciamérés Tanulóink az országos átlag felett teljesítettek a 2011. évi Országos kompetenciamérésen! (Részletek!) (Intézményi jelentés!)
FEB
24
Művelődéstörténeti verseny
Művelődéstörténeti verseny Iskolánk csapata emléklapot kapott a bátaszéki II. Géza Gimnázium megyei művelődéstörténeti versenyén való részvételért!
FEB
22
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő - lányok
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő - lányok    A BONI V. korcsoportos leány csapata 3. helyezést ért el a Kézilabda Diákolimpa megyei döntőjében! (Eredmények!)
FEB
22
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő  A BONI V. korcsoportos csapata 3. helyezést ért el a Kézilabda Diákolimpia megyei döntőjében! (Eredmények!)
FEB
20
Tolna Megye Nyílt Fedett Pályás Atlétikai Bajnoksága
Tolna Megye Nyílt Fedett Pályás Atlétikai Bajnoksága Ladányi Tünde és Farkas Dominik is 1. helyen végzett Tolna Megye Nyílt Fedett Pályás Atlétikai Bajnokságán! (További eredmények!) (Képek!)
FEB
16
Sikeres versmondók!
Sikeres versmondók! Petz Éva, Ladányi Tünde, Borbáth Nikolett és Szécsi Vivien is emléklapot kapott a II. Géza Gimnázium által szervezett megyei versmondó versenyen!
FEB
7
Atlétikai sikerek
Atlétikai sikerek Tanulóink eredményesen szerepeltek az AC Bonyhád által szervezett felkészülési versenyen! (Részletek!) (Képek!)
JAN
20
Német Nyelvi és Országismereti Verseny
Német Nyelvi és Országismereti Verseny Bosnyák Krisztián 4. helyen végzett a Német Nyelvi és Országismereti Verseny megyei összesítésében! (További eredmények!)
JAN
20
Angol Nyelvi és Országismereti Verseny
Angol Nyelvi és Országismereti Verseny Tanulóink eredményesen szerepeltek az Angol Nyelvi és Országismereti Verseny megyei összesítésében. Diákjaink helyezései: 4. Szentes Alexandra 7. Csimma Bence 10. György András! (Bővebben!)
JAN
17
Atlétáink sikerei
Atlétáink sikerei Varga Renáta 1. helyen végzett, Ladányi Tünde és Jónás Viktória pedig 2. helyezést ért el az AC Bonyhád által szervezett felkészülési versenyen! (Bővebben!) (Képek!)
JAN
5
"Az elhurcoltak emlékezete"
"Az elhurcoltak emlékezete" Buchmüller Nikolett 2. helyezést ért el a Bonyhádi Német Kisebbségi Önkormányzat  által kiírt  "Az elhurcoltak emlékezete" című pályázaton! Felkészítő tanára: Sántha Lászlóné!