“Úgy látszik, hogy az élet egyikünk számára sem könnyű.
De az embernek legyen kitartása és önbizalma!”
/Madame Curie/

Diákjaink eredményei

MÁR
2
Bontakozó Tehetségért Alapítvány pályázata
Bontakozó Tehetségért Alapítvány pályázata A Bontakozó Tehetségért Alapítvány pályázatán díjazásban részesült Bosnyák Krisztián, Horák Benjámin, Jónás Viktória és Rudics Nóra! (Részletek!) 
FEB
29
Országos kompetenciamérés
Országos kompetenciamérés Tanulóink az országos átlag felett teljesítettek a 2011. évi Országos kompetenciamérésen! (Részletek!) (Intézményi jelentés!) 
FEB
24
Művelődéstörténeti verseny
Művelődéstörténeti verseny Iskolánk csapata emléklapot kapott a bátaszéki II. Géza Gimnázium megyei művelődéstörténeti versenyén való részvételért! 
FEB
22
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő - lányok
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő - lányok    A BONI V. korcsoportos leány csapata 3. helyezést ért el a Kézilabda Diákolimpa megyei döntőjében! (Eredmények!) 
FEB
22
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő
Kézilabda Diákolimpia megyei döntő  A BONI V. korcsoportos csapata 3. helyezést ért el a Kézilabda Diákolimpia megyei döntőjében! (Eredmények!) 
FEB
20
Tolna Megye Nyílt Fedett Pályás Atlétikai Bajnoksága
Tolna Megye Nyílt Fedett Pályás Atlétikai Bajnoksága Ladányi Tünde és Farkas Dominik is 1. helyen végzett Tolna Megye Nyílt Fedett Pályás Atlétikai Bajnokságán! (További eredmények!) (Képek!) 
FEB
16
Sikeres versmondók!
Sikeres versmondók! Petz Éva, Ladányi Tünde, Borbáth Nikolett és Szécsi Vivien is emléklapot kapott a II. Géza Gimnázium által szervezett megyei versmondó versenyen! 
FEB
7
Atlétikai sikerek
Atlétikai sikerek Tanulóink eredményesen szerepeltek az AC Bonyhád által szervezett felkészülési versenyen! (Részletek!) (Képek!) 
JAN
20
Német Nyelvi és Országismereti Verseny
Német Nyelvi és Országismereti Verseny Bosnyák Krisztián 4. helyen végzett a Német Nyelvi és Országismereti Verseny megyei összesítésében! (További eredmények!) 
JAN
20
Angol Nyelvi és Országismereti Verseny
Angol Nyelvi és Országismereti Verseny Tanulóink eredményesen szerepeltek az Angol Nyelvi és Országismereti Verseny megyei összesítésében. Diákjaink helyezései: 4. Szentes Alexandra 7. Csimma Bence 10. György András! (Bővebben!) 
JAN
17
Atlétáink sikerei
Atlétáink sikerei Varga Renáta 1. helyen végzett, Ladányi Tünde és Jónás Viktória pedig 2. helyezést ért el az AC Bonyhád által szervezett felkészülési versenyen! (Bővebben!) (Képek!)
JAN
5
"Az elhurcoltak emlékezete"
"Az elhurcoltak emlékezete" Buchmüller Nikolett 2. helyezést ért el a Bonyhádi Német Kisebbségi Önkormányzat  által kiírt  "Az elhurcoltak emlékezete" című pályázaton! Felkészítő tanára: Sántha Lászlóné! 
NOV
23
Úszás Diákolimpia megyei döntő
Úszás Diákolimpia megyei döntő Jónás Viktória és Horák Benjámin is 1. helyen végzett az Úszás Diákolimpia megyei döntőjében! (Részletek!)
NOV
11
Perczel-kupa
Perczel-kupa Gimnáziumi csapatunk IV. helyezést ért el a Perczel-kupa teremlabdarúgó tornán. (Oklevél!)
OCT
26
Pulitzer Szülővárosának Díja
Pulitzer Szülővárosának Díja Schmalcz Attila írása 1. helyezést ért el középiskolás kategóriában a Pulitzer Szülővárosának Díja pályázaton!
OCT
24
Német szépkiejtési verseny
Német szépkiejtési verseny Jónás Viktória 3. helyezést ért el a Német szépkiejtési verseny megyei döntőjében!
OCT
24
Bonyhád és a Perczelek
Bonyhád és a Perczelek Szentes Alexandra 3. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár  "Bonyhád és a Perczelek" című rajzpályázatán!
JÚN
1
Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny
Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny Ferger Ivett 1. helyen végzett, Ferger Annamária pedig 2. lett a Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny országos összesítésében!
ÁPR
15
I. Kistérségi olvasástechnikai verseny
I. Kistérségi olvasástechnikai verseny Petz Éva, 10. osztályos tanulónk 1. helyen végzett az I. Kistérségi olvasástechnikai versenyen! (Oklevél!)
MÁR
25
Környezetvédelmi vetélkedő
Környezetvédelmi vetélkedő Gimnazistáink csapatai 5. és 6. helyen végeztek az Apponyi Sándor Mezőgazdasági Szakképző Iskola által szervezett környezetvédelmi vetélkedő döntőjében!
JAN
25
Helyesírási verseny megyei döntője
Petz Éva 5. helyen végzett, Ladányi Tünde pedig 13. helyezést ért el az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei döntőjében!
DEC
1
Angol nyelvi verseny megyei döntője
Angol nyelvi verseny megyei döntője Csimma Bence 10. osztályos tanuló 8. helyen végzett az angol nyelvi verseny megyei döntőjében!
JAN
28
Helyesírási verseny megyei döntő
Helyesírási verseny megyei döntő Petz Éva 10. helyen végzett az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei döntőjében!