Diákjaink eredményei

NOV
23
Úszás Diákolimpia megyei döntő
Úszás Diákolimpia megyei döntő Jónás Viktória és Horák Benjámin is 1. helyen végzett az Úszás Diákolimpia megyei döntőjében! (Részletek!)
NOV
11
Perczel-kupa
Perczel-kupa Gimnáziumi csapatunk IV. helyezést ért el a Perczel-kupa teremlabdarúgó tornán. (Oklevél!)
OCT
26
Pulitzer Szülővárosának Díja
Pulitzer Szülővárosának Díja Schmalcz Attila írása 1. helyezést ért el középiskolás kategóriában a Pulitzer Szülővárosának Díja pályázaton!
OCT
24
Német szépkiejtési verseny
Német szépkiejtési verseny Jónás Viktória 3. helyezést ért el a Német szépkiejtési verseny megyei döntőjében!
OCT
24
Bonyhád és a Perczelek
Bonyhád és a Perczelek Szentes Alexandra 3. helyezést ért el a Solymár Imre Városi Könyvtár  "Bonyhád és a Perczelek" című rajzpályázatán!
JÚN
1
Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny
Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny Ferger Ivett 1. helyen végzett, Ferger Annamária pedig 2. lett a Kompetencia Alapú Levelező Matematika Verseny országos összesítésében!
ÁPR
15
I. Kistérségi olvasástechnikai verseny
I. Kistérségi olvasástechnikai verseny Petz Éva, 10. osztályos tanulónk 1. helyen végzett az I. Kistérségi olvasástechnikai versenyen! (Oklevél!)
MÁR
25
Környezetvédelmi vetélkedő
Környezetvédelmi vetélkedő Gimnazistáink csapatai 5. és 6. helyen végeztek az Apponyi Sándor Mezőgazdasági Szakképző Iskola által szervezett környezetvédelmi vetélkedő döntőjében!
JAN
25
Helyesírási verseny megyei döntője
Petz Éva 5. helyen végzett, Ladányi Tünde pedig 13. helyezést ért el az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei döntőjében!
DEC
1
Angol nyelvi verseny megyei döntője
Angol nyelvi verseny megyei döntője Csimma Bence 10. osztályos tanuló 8. helyen végzett az angol nyelvi verseny megyei döntőjében!
JAN
28
Helyesírási verseny megyei döntő
Helyesírási verseny megyei döntő Petz Éva 10. helyen végzett az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei döntőjében!